Projelerimiz

HacknBreak Açık İnovasyon Kampları

Bu yıldan itibaren farklı temalarda OpenCampus’te  teknoloji, bilim ve tasarım alanlarına aşık binlerce katılımcı ve konu uzmanını bir araya getirecek yeni nesil bir etkinlik formatıdır. 

Açık İnovasyon Konferansları

Endüstriler, kamu ve akademinin buluştuğu, kişi, topluluk ve kurumların, bilim, teknoloji ve tasarımla ilgili gündemlerini paylaştıkları Türkiye’nin ilk Açık İnovasyon Konferansı’dır

OpenCampus

OpenCampus bilim, teknoloji ve tasarımla ilgilenen açık fikirli kişileri ve toplulukları; birlikte öğrenme, üretme, çalışma ve dinlenme amacıyla bir araya getiren yeni nesil bir yaşam alanı projesidir.

Açık İnovasyon Platformu

Açık İnovasyon Platformu projesi kapsamında derneğimiz paydaş networkünü, yenilikçi deneyim ve birikimlerini toplumsal ve ekonomik gelişmeye katkı sunmak üzere paylaşan ve disiplinlerarası çözümlere odaklanan bir iş birliği platformuna dönüştürmeyi hedeflemektedir. Bu projenin hayata geçirilmesi süresince 3 çalıştay, 2 konferans düzenlenecek ve 3 çalıştay raporu çıktısı üretilecektir. Ayrıca projenin hayata geçirilmesi süresinde Avrupa Birliği’nin Open Innovation /OpenScience vizyon ve iyi örnekler kitaplarının Türkçeye çevrilmesi ve yayınlanması hedeflenmektedir.

İlgili Dosyalar

Açık İnovasyon Derneği olarak  işbirliği ile gerçekleştirdğimiz projelerimizle ilgili detaylı bilgi için için aşağıdaki linke tıklayarak sunumumuzu indirebilirsiniz.