HacknBreak Açık İnovasyon Kampı
Home Projelerimiz

HacknBreak Açık İnovasyon Kampı

HacknBreak,  8 gün/gece süren ve onlarca teknoloji, bilim ve tasarım konusunun ele alındığı,  yüzlerce konuşmacı, mentor ve kanaat önderinin katılımıyla, eğitim, workshop, hackathon, ideathon, makehaton, datathon gibi onlarca etkinliğin gerçekleştirildiği, yenilikçi ve özgün bir etkinlik maratonudur.  

Sloganımız, “Daha iyi bir gelecek için mola.“ HacknBreak yerel, ulusal ve uluslararası platformda faaliyet gösteren, kişi, kurum, topluluk ve STK’ların ortak çalışmaları ve destekleriyle gerçekleşir. Bu haliyle ülkemiz için özgün yenilikçi ve buzkırıcı bir etkinlik formatıdır. Bilim, teknoloji ve tasarım alanları dışında bu alanlarla çözüme muhtaç sosyal ya da çevresel konulara kolektif bir akılla çözüm aranmaya çalışılır.

Hack’n Break 2016 ve 2017 Ağustos’unda çoğunluğu İzmir dışından gelen 2.000 civarında bilim, teknoloji ve tasarım alanlarında çalışan her yaş grubu ve statüden katılımcı, sektör ve stk temsilcisi ve 500’ü aşkın, mentor, eğitimen ve konu uzmanı katıldı.

2016 ve 2017 Ağustos’unda gerçekleşen etkinliklerimize, teknoloji, bilim çevreleri, kamu, şirketler, ar-ge ve inovasyon takımları, yöneticiler, basın ve girişimciler’den yoğun bir ilgi gördük.


HacknBreak’in 3.sü, 1-9 Eylül 2018 tarihleri arasında Open Campus Urla’da  gerçekleştirilecektir.

Read More

HacknBreak 2016 ve 2017'den Videolar

HacknBreak İçin Ne Dediler?

Diğer Ropörtajlar

HacknBreak 2017 Gün Gün Videolar

HacknBreak 2016 ve 2017'den Kareler

Haberin Olsun

Derneğimizin faaliyetlerinden haberdar olmak için ePosta listemize kaydolabilirsiniz:Translate »